Lokomotiva L30H - cswiki.cz

Lokomotiva L30HL30H je označení rumunských úzkorozchodných dieselových lokomotiv vyráběných v letech 1973–1983 v Závodech 23. srpna[1] v Bukurešti. Mezi největší odběratele patřily Egypt a Polsko.[2] Lokomotivy jsou známy i pod polským označením Lyd2, v Česku jim bylo přiděleno označení TU 38.0.[3]

Reference


  1. původně Malaxa, dnes FAUR, na samotných lokomotivách se lze setkat s anglickým názvem "23. August Works" nebo německým "23. August Werke"
  2. http://www.helgeharling.de/Osteuropa/b_l30h.html
  3. Archivovaná kopie. www.osoblazsko.com [online]. [cit. 2010-05-22]. Dostupné v archivu pořízeném dne 2011-05-09.

Související články

Kategorie: Motorové lokomotivy | Úzkorozchodné lokomotivyZdroj: Wikipedia - https://cs.wikipedia.org/wiki/Lokomotiva L30H (autoři [Dějiny])    licence: CC-by-sa-3.0

Změny: Všechny obrázky a většina návrhových prvků, které s nimi souvisejí, byly odstraněny. Některé ikony byly nahrazeny FontAwesome-Icons. Některé šablony byly odstraněny (např. „Článek potřebuje rozšíření“) nebo byly přiřazeny (např. „Poznámky“). Třídy CSS byly buď odstraněny, nebo harmonizovány Byly odstraněny konkrétní odkazy na Wikipedii, které nevedou k článku nebo kategorii (jako „Redlinks“, „links to edit page“, „links to portals“). Každý externí odkaz má další obrázek. Kromě několika drobných změn designu byly odstraněny mediální kontejnery, mapy, navigační krabice, mluvené verze a geomikroformáty.

Poslední aktualizace: 12.07.2020 07:55:32 CEST - Upozornění: Protože daný obsah je v daném okamžiku automaticky převzat z Wikipedie, ruční ověření bylo a není možné. LinkFang.org proto nezaručuje přesnost a aktuálnost získaného obsahu. Pokud existují informace, které jsou v tuto chvíli chybné nebo mají nepřesné zobrazení, neváhejte a kontaktujte nás: e-mail.
Viz také: Tiráž & Ochrana dat.