Sluníčko - cswiki.cz

SluníčkoDalší významy jsou uvedeny na stránce Sluníčko (rozcestník).

Sluníčko je český časopis pro předškolní děti ve věku 3 až 6 let, který v roce 1967 založil Zdeněk Adla.[1] V časopise se objevují omalovánky, vystřihovánky, pohádky a různé zajímavosti. Potěší všechny malé děti.

Sluníčko vydávala Mladá fronta a. s.

Od června 2016 časopis Sluníčko vydává společnost CN Invest, a.s., dceřiná společnost Czech News Center.

Reference


Externí odkazy

Kategorie: Vzniklo 1967 | Časopisy v češtině | Československé časopisy | České časopisy pro dětiPoslední aktualizace: 11.11.2020 07:35:31 CET

Zdroj: Wikipedia (autoři [Dějiny])    licence: CC-by-sa-3.0

Změny: Všechny obrázky a většina návrhových prvků, které s nimi souvisejí, byly odstraněny. Některé ikony byly nahrazeny FontAwesome-Icons. Některé šablony byly odstraněny (např. „Článek potřebuje rozšíření“) nebo byly přiřazeny (např. „Poznámky“). Třídy CSS byly buď odstraněny, nebo harmonizovány Byly odstraněny konkrétní odkazy na Wikipedii, které nevedou k článku nebo kategorii (jako „Redlinks“, „links to edit page“, „links to portals“). Každý externí odkaz má další obrázek. Kromě několika drobných změn designu byly odstraněny mediální kontejnery, mapy, navigační krabice, mluvené verze a geomikroformáty.


Upozornění: Protože daný obsah je v daném okamžiku automaticky převzat z Wikipedie, ruční ověření bylo a není možné. LinkFang.org proto nezaručuje přesnost a aktuálnost získaného obsahu. Pokud existují informace, které jsou v tuto chvíli chybné nebo mají nepřesné zobrazení, neváhejte a kontaktujte nás: e-mail.
Viz také: Tiráž & Ochrana dat.