Cswiki.cz

Zoner PressZoner Press je brněnské vydavatelství, které vzniklo v roce 2004. Je jednou z divizí společnosti ZONER software, a. s.

Zoner Press
Základní údaje
Adresa sídlaNové sady 583/18, Brno, 602 00, Česko
Souřadnice sídla
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Vydavatelství je zaměřeno na překladové a původní české publikace. Stěžejními edicemi jsou Encyklopedie grafika a fotografie, Encyklopedie webdesignéraEncyklopedie Zoner Press. Na českém knižním trhu si Zoner Press získal své postavení díky široké nabídce literatury pro fotografy všech úrovní, od začínajících až po velmi pokročilé amatéry i profesionály. V roce 2007 byl ediční plán rozšířen o novou edici v kategorii hobby – Naučte se kreslit… V roce 2008 vydavatelství rozšířilo svoji nabídku o komiksymangu, které vycházejí pod logem Zoner Manga a tituly fantasy žánru v nové edici Zoner Fantasy.


Externí odkazy

Zdroj


Poslední aktualizace: 21.11.2021 01:51:02 CET

Zdroj: Wikipedia (autoři [Dějiny])    Licence textu: CC-BY-SA-3.0. Autory a licence jednotlivých obrázků a médií najdete buď v popisku, nebo si je můžete zobrazit kliknutím na obrázek.

Změny: Byly přepsány prvky designu. Byly odstraněny odkazy specifické pro Wikipedii (např. "Redlink", "Edit-Links"), mapy a navigační pole. Také některé šablony. Ikony byly nahrazeny jinými ikonami nebo odstraněny. Externí odkazy získaly další ikonu.

Důležité upozornění Vzhledem k tomu, že daný obsah byl v daném čase automaticky převzat z Wikipedie, ruční kontrola nebyla a není možná. Proto czwiki.org nezaručuje přesnost a aktuálnost převzatého obsahu. Pokud by se mezitím objevily chybné informace nebo chyby v zobrazení, prosíme vás, abyste nás kontaktovali: e-mail.
Viz také: Tiráž & Ochrana dat.